22 Eylül 2011 Perşembe

Kristen Stewart'ın Farkı; Tarzı...

           Kristen Stewart; rol yeteneği, konuşmaları, hareketleri ve kıyafetleri ile Hollywood'ın en çok konuşulan ünlüleri arasında. Farkını her şekilde ortaya koyan yıldız, değişik bir yapısı olduğunu ve yaşıtlarıyla anlaşamadığını da bir kaç kez dile getirmişti.

        Klişeleşmiş hareketlerden uzak duran, insanların ne söyleyeceklerini düşünmeyen ve özgür iradesiyle karakterine uygun hareket eden Kris'e, bir çok insan gibi hayranlık duyuyorum. Kamera karşısında utancından şekilden şekle girişine herkes gibi bayılıyor ve verdiği röportajlarda ustaca kullandığı kelimeleri büyük bir beğeniyle okuyorum.

      Giyim tarzını da herkesten farklı bulduğum Kris, beni her seferinde haklı çıkarıyor. Özel davetlerde topuklu ayakkabılarla rahat edemediği için bir süre sonra converselerini ayağına geçiriyor ve "İşte bizim Kris!" dememize neden oluyor.


   
          Kendini tanıyan ve olduğu gibi görünen insanları takdir ediyorum. Kris'te bu takdire değen insanlardan biri...


         Sık sık seyahat eden Kris; hava alanlarında ve günlük yaşamında; kot pantolon, tişört ve converse kombinasyonundan hoşlanıyor.
         Aktris; modayı çok ciddiye almadığını, sözleriyle olduğu kadar hareketleriyle göstermekten de çekinmiyor.


       Davetlerde seçtiği kıyafetlerin haricinde, makyajıyla da sık sık kendinden söz ettiren Kris, hoş bir tona sahip olan yeşil gözlerini ön plana çıkararak akıllıca davranıyor. Doğru renkleri seçerek yaptığı makyajı, güzel yüzüne güzellik katıyor...


  

                   Kris; hayranlarının gösterdiği aşırı ilgiden bazen rahatsız olduğunu, bazende korktuğunu dile getirmişti. Ama ne olursa olsun o Twilight Serisi'yle kavuştuğu ünden memnun. "Bu işi yapıyorsak bazı şeylere de katlanmalıyız," diyen aktrisin önünde daha uzun bir yol var. Başarısının devamının geleceğini, Twilight'ın haricinde çektiği filmlerle de herkese kanıtlayan yıldız, bulunduğu yüksek mevkiyi sonuna kadar hak ediyor... Kendisini çekemeyip eleştirenlere ise, Hollywood'da oldukça sağlamlaştırdığı yeriyle yanıt veriyor....
Ayşe Karasoy

Hiç yorum yok: